گام‌هایی که پلانت برای سازمان برمی‌دارد...

برنامه ریزی و اجرای مدل رسانه ای مهم ترین بخش از فعالیت ماست که سازمان شما را به نتیجه مطلوب نزدیک تر خواهد کرد. برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت رسانه ای به گونه ای طراحی و اجرا می شوند که اولویت های سازمان را در رسیدن به اهداف  اصلی، رعایت کنند. این برنامه ها با تبدیل به گام های عملیاتی، مسیر روشنی از اجرای مدل رسانه ای را پیش روی شما  قرار خواهد داد.در این مرحله شما می توانید برآورد واضحی از هزینه و فایده سازمان داشته باشید و گانت چارت اجرایی مدل را بازبینی و تایید کنید. اجرای برنامه ریزی های انجام شده نیازمند همکاری تنگاتنگ مدیران اجرایی سازمان و تیم رسانه است و بررسی و نتیجه گیری در مورد روند اجرای کار نیز در همین مسیر انجام خواهد شد. در پایان نیز سیستم بازخورد و یادگیری طراحی و اجرا خواهد شد تا خروجی مورد نظر با حداقل آزمون و خطا به دست آید.

3. برنامه‌ریزی و اجراء

بعد از بررسی موارد مذکورو  تصویر ذهنی مسئولین سازمان، پارامترها و شاخص‌های کلیدی عملکرد(KPI)  و سناریوها،  اقدام به طرح‌ریزی مدل مطلوب می‌نمائیم.  این مدل شامل  سیاست‌ها، راهبردها، برنامه‌های بلند مدت و کوتاه مدت، تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها و برنامه‌های عملیاتی ( اکشن پلن، گانت چارت‌ها)، طراحی سیستم ارزیابی  ، بازخورد و یادگیری است که به توسعه اهداف سازمان درفضای رسانه  کمک خواهد کرد.  این مدل بخش اعظم سند رسانه ای سازمان را تشکیل می دهد و اسناد بالادستی سازمان را تکمیل خواهد کرد . 

2. تدوین سند رسانه‌ای

1.مطالعه و پژوهش سازمان
​​​​​​​

در گام اول کارشناسان پلانت در جلسه حضوری با مسئولین سازمان، هماهنگی‌ها و مباحثات اولیه را انجام داده و نسبت به ترسیم نقشه راه تبلیغات و رسانه برند اقدام می‌کنند. در این گام اسناد بالادستی و همچنین توضیحات مسئول سازمان دریافت و مورد بررسی قرار می‌گیرد. تقریبا محال است شما بدون رجوع به استاد بالادستی و آشنایی درست با جهت حرکت سازمان ، شناخت زیست بوم سازمانی، اطلاع از وضعیت حرکت رقباء و ... بتوانید استراتژی تبلیغاتی درستی را ارائه کنید . لذا جهت رسیدن به یک برنامه تبلیغاتی صحیح و مدون، پرداختن به مبانی نظری سازمان  اصل اساسی محسوب می‌شود و این امر با روش‌های کلیشه‌ای عمومی قابل انجام نیست. در این راستا ساخت حقیقی کارشناسان متولی مدل‌سازی اهمیت بیشتری دارد و تجربه و ارتباطات به عنوان بازوهای مدلسازی تلقی می‌شوند. 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش